יום ו', יג’ באלול תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
 
ואנו עומדים לקראת החופש הגדול וקייטנת הקיץ בסימן- הינד עליאן שלנו הינה המורה של המדינה- איזה אושר

ביום חמישי האחרון, 11.6.15 הלכנו לטקס "המורה של המדינה". הינד עליאן שלנו נבחרה מתוך למעלה מ- 1000 מועמדים, להיות המורה של המדינה , היא ועוד חמש מורות ומורים. הינד הביאה כבוד גדול לעצמה ולכולנו.אתמול, ביום שישי הגיע הכתב דני אבבה והצלם אוהד , אשר צילמו את הינד ואת החגיגות של ביה"ס.אנו נמשיך לחגוג את זכייתה של הינד, כי מדובר בעצם בבחירה של כולנו ושל המצויינות שאנו מנסים להביא לביה"ס- שיהיה בהצלחה לכולם.בברכה גילה.
קרא עוד...
21:47 (13/06/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
שבוע אחרון ללימודים והתחלת קייטנת הקיץ

אנו מסיימים בימים אילו את שנת הלימודים. אני רוצה להודות לכל צוות ביה"ס על העבודה המאומצת השנה, על המסירות, על האחריות ועל האכפתיות בעבודה. ומה הלאה??
קרא עוד...
19:41 (27/06/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
.
00:13 (19/06/15) טטר גילה
השבוע האחרון המשכנו בפעילות שיא , כשהפעילות המרכזית היו מסיבות הסיום הנהדרות. סיימנו עם הבגרות בקונדיטוריה, שוב בהצלחה מרובה, וסיימנו גם עם פרחי בצלאל, הצהרון ועוד...אנו לקראת ישיבות התלא והתחלה של קייטנת הקיץ.בסימן גדול של תחילתו של חודש הרמדאן ובברכת רמדאן כרים וכול עם ואינתום בחייר, לצוות המגזר הערבי.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:01 (13/06/15) טטר גילה
אז באמת מה קורה עם ביה"ס שלנו- הרבה!!!!דורית- מצטיינת תקשובקונדיטוריה- קיבלו ציונים של 100 כל הקבוצההינד- המורה של המדינהו.. אנו לקראת מסיבות הסיום- שיהיה בהצלחה לכולם
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:05 (05/06/15) טטר גילה
השבוע זכינו לראות סיומו של תהליך עם הכיתה של דורית בטקס מיזם התיירות. וסיימנו גם את המבחן בגרות במחשבים- גם סיום תהליך נהדר של הייא עם הכיתה של הינד ונאהד- היה מאוד מאוד טוב, ואנו לקראת שבוע של טקסי הצטיינות ויהיו עוד וגם סיום הקורס במחשבים ועוד ועוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
00:16 (17/05/15) טטר גילה
השבוע יצאנו לשני טיולים שנתיים מרגשים ביותר טיול המתבגרים- בו ביקרנו בחיפה, פקיעין, חורפיש, אגמון החולה.התלמידים כולם היו נהדרים, נהנו מפעילויות מעניינות סביב עולם הדתות בישראל.הכי מרגש היה לראות את העצמאות של התלמידים הצעירים שלנו ובמיוחד של הכיתות של דורית ותרזה- אז תהנו מהתמונות.בטיול של הצעירים יכולנו לראות את התלמידים קוטפים חיטה, כותשים אותה ומכינים מקמח לחם- יש פוטנציאל.קינחנו בפעילות בבריכת ימית 200 בה קיבלו אותנו נהדר ופינקו אותנו במקום ובעוד דברים.ברגע ניתן לראות את מרטין נהנה ממסג' עמוק של זרם מים- מי כמוהו יודע להינות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
21:41 (30/04/15) טטר גילה
מדבריו של אדיר זריהן- מארגן הטורניר מטעם שמע:היום יום חמישי התקיים טורניר ספורט "שמע" של בתי הספר התיכוניים בחסות "תכשיטי צבאן "שהתקיים בספורטק ת"א לזכרו של זבולון גורני ז"ל – בפעם ה11. לאחר הטורניר הראשון שהתקיים השבוע של היסודיים שהיה מוצלח!בטורניר השני היום של תיכוניים שהגיעו 180 תלמידים חירשים וכבדי שמיעה מכל רחבי הארץ שהתקיים היום מתוך 3 טורנירים עתידיים. בטורניר שרתה רוח ספורטיבית בין כל קבוצות בתי הספר שהגיעו וכמו כן גם הקבוצה של "שמע", ובסיום הטורניר התקיימה חלוקת תעודות, גביעים ומדליות לזוכים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
השנה עובדת הכיתה של הייא עם תלמידים מביה"ס אמית טכנולוגי.הפעילות שלהם מתמקדת בפרויקט מיוחד ביער ירושלים , במרכז ציפורי.התלמידים מגיעים למקום ועובדים יחד תוך כדי עבודה בחקלאות ועבודה משותפת של תלמידי הכיתה של הייא והכיתה של ליטל.הפרויקט החל לפני כחודשיים ודרש את ההתערבות של הצוותים משני בתי הספר כדי לאפשר לתלמידים להכיר אחד את השני, לא לפחד ולא לחשוש מהאדם השונה העומד מולך.היתרון של הפרויקט הוא שמעבר ללימוד של חומרים בתחום החקלאות, לומדים התלמידים להכיר את האחר, ולקבל אותו באופן אישי.הכיתה של ליטל הוציאה שיר בשפת הסימנים אותו אני מצרפת לכם ביחד עם תמונות מהעבודה המשותפת של התלמידים- הלוואי ויכולנו לפרוש את הגישה הזו לעוד תחומי חיים בחיים הפרטיים שלנו.
קרא עוד...
קרא עוד...
פעילויות שבוע שיא ליום האינטרנט הבטוח לשכבה הבוגרת שמתקיים ביום שלישי 28\4\2015
קרא עוד...
13:39 (05/06/15) טטר גילה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
15:20 (24/05/15) טטר גילה
שיא השבוע היה יום הלמידה מהצלחות בו זכה בית הספר- חשוב שתדעו מה קרה ביום הזה:
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
חג השבועות חג המים??- באמת? כנסו וקראו עוד....
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
פעילויות מגוונות לקייטנה דיגיטלית
קרא עוד...
קיץ בטוח, חוויתי, הזדמנות לצבור כוחות ולייצר זיכרונות טובים תוך שמירה על הכללים ועל החוקים
קרא עוד...
קרא עוד...
דבר המנהלת
על בית הספר عن المدرسة
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
חינוך ערכי- קהילתיتربية جماهيرية فعالة وذو قيمة
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
אינטרנט בטוח
פעילויות בית ספריות فعاليات مدرسية
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
מידע מקצועי مواد مهنية
מרכז משאבים مخزون الوسائل
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה استكمالات حاسوب
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
הענן החינוכי
חיפוש באתר