יום ב', י’ בניסן תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
 
שבוע החינוך יתקיים בתאריכים 26.4.15-29.4.15- וגם שבוע השיא של ביה"ס

שבוע החינוך יעסוק בהרבה נושאים- אולם המושב העיקרי של החינוך המיוחד יעסוק השנה בדיאלוג.בתי ספר רבים של החינוך המיוחד פועלים בדרך של דיאלוג מיוחד- דיאלוג בין ילדים רגילים למיוחדים, דיאלוג בין דתיים וחילונים, דיאלוג בין יהודים וערבים, דיאלוג ודיאלוג ודיאלוג.דיאלוגים אילו אינם ברורים מאליהם.צביה המדריכה של לקויות התקשורת התרגשה מהשיר הבא ושלחה אלי- תודה לצביהאבל....אנו מכירים את הדיאלוג הזה- שירה וחיבור בין השומע לחירש.אז...תהנו ומקווה לראות את חברי בית הספר מגיעים למושב של החינוך המיוחד...הודעה על כך תגיע בהמשך החודש.
קרא עוד...
19:39 (21/03/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
חג פסח, חג האביב

חג הפסח חג האביב נפתח אצלינו ברוח סערה ויופי- הגינה שלנו פורחת, העצים פורחים והצוות והילדים גם הם פורחים.מסיבת פסח בניהולם של זיו ואלינור הייתה נהדרת כך גם היה ערב הצוות. השבוע גם נודע לנו כי לוליק זכה בפרס מנהל המחוז למורה לחנ"ג מצטיין וביה"ס כנראה זכה בתעודת הוקרה של מנהל המחוז להישגים לימודיים- כל הכבוד לצוות כי"ח
קרא עוד...
19:52 (21/03/15) טטר גילה
בשבוע שעבר כתב לי אביאל כמה מילים חמות על התחושות שלו בעקבות הטיול השנתי של התיכון והפירגון והתמיכה של הצוות- קראו אותם.והשבוע אנו לקראת וועדה חשובה שתקבע אם אנו רשאים לקבל תעודת הערכה על הישגים לימודייםאז...כנסו ותקראו...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:39 (14/03/15) טטר גילה
השבוע שעבר סיימנו את רוב ועדות ההשמה. התלמידים שזכו בתעודה ועבדו כל כך יפה בפורים קיבלו תעודות.והנה אנו מתחילים השבוע את ההשתלמות השנייה של מחשב לכל מורה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
השנה עובדת הכיתה של הייא עם תלמידים מביה"ס אמית טכנולוגי.הפעילות שלהם מתמקדת בפרויקט מיוחד ביער ירושלים , במרכז ציפורי.התלמידים מגיעים למקום ועובדים יחד תוך כדי עבודה בחקלאות ועבודה משותפת של תלמידי הכיתה של הייא והכיתה של ליטל.הפרויקט החל לפני כחודשיים ודרש את ההתערבות של הצוותים משני בתי הספר כדי לאפשר לתלמידים להכיר אחד את השני, לא לפחד ולא לחשוש מהאדם השונה העומד מולך.היתרון של הפרויקט הוא שמעבר ללימוד של חומרים בתחום החקלאות, לומדים התלמידים להכיר את האחר, ולקבל אותו באופן אישי.הכיתה של ליטל הוציאה שיר בשפת הסימנים אותו אני מצרפת לכם ביחד עם תמונות מהעבודה המשותפת של התלמידים- הלוואי ויכולנו לפרוש את הגישה הזו לעוד תחומי חיים בחיים הפרטיים שלנו.
קרא עוד...
20:22 (28/02/15) טטר גילה
ברצוני להודות בשם כולנו על הפעילות, ההתחפשות של ביה"ס וכל העבודה שעשו בנות השירות.ברצוני להודות גם לכל מי שעזר להן- ללילה, לליאון, ללוליק, לזיו, לוואיל, לניסרין, לחגית, למוריה, לאבי, לרחלי , לתלמידי הכיתה של נאהד/סירין, על כל העזרה וההתגייסות.תודה מיוחדת לתלמידי הכיתות של הייא והינד שניהלו את המעברים בין התחנות- איזה כייף שהם הראו בגרות ואפשר היה לסמוך עליהם.תודה לכולם ולכל המחנכות שהיו והשתתפושיהיה לכולם חופשת פורים שמחהשיהיה לכל התיכון טיול שנתי מהנה ובטוח.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
להלן קישור של פעילויות לימודיים מתוקשבים שיכולים לעזור לכם המורים לתת לתלמידים שיכנסו בזמן החופשה
קרא עוד...
קרא עוד...
חג פורים שמח!!
קרא עוד...
קרא עוד...
חג חנוכה שמח!
קרא עוד...
19:37 (22/11/12) אבו גוש סוהיר
חנוכה – חג האור בן שמונת הימים המתחיל בערב כה בכסלו – חוגג את ניצחון האור על החושך, ניצחון הטוהר על הטומאה, ניצחון הרוחניות על החומרניות.מאגר זה מכיל פעילויות וחומרים לימודיים לחנוכהعيد الأنوار مدته ثمانية أيام يحتفل اليهود بانتصار النور على الظلام، والنقاء على النجاسة، انتصارا الروحانية على المادية.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:29 (14/03/15) טטר גילה
ביום שישי התקיים מרתון ירושלים. אנו זכינו לראות את התלמידים של בית הספר: מאור , יונתן ושני , הולכים וצועדים במצעד הקהילות. עמותת שלווה בה משולבים מאור ויונתן דאגה להצעיד אותם עם הרבה כבוד ושימחה.וכך נכתב על מאור: היום הגשים מאור חלום ורץ את מרתון ירושלים במרוץ הקהילות.מאור לא גר בירושלים אבל בכדי שיוכל להגשים את החלום באו הוריו יחד איתו להיות שבת בירושלים. מאור גם מתקשה ללכת, אבל יחד עם שלוה רץ מאור למרות כל הקשיים והמגבלות. כי על הגשמת חלומות אנחנו לא מוותרים.שלוה, חושבים יכולות רואים אפשרויות.אנו גאים להיות מחוברים לשלוה ולתלמידים שלנו כל הכבוד!!!!שני צעדה יחד עם קו לחיים- כל הכבוד לשני.היום הודיעו לנו כי לוליק זכה כמורה מצטיין לחנ"ג במחוז ירושליים עם כוונה לשלחו גם כמורה מצטיין ארצי.- כבוד גדול ללוליק ולביה"ס- ובהצלחה בעתיד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
הקיוסק הבריא יצא לדרך!!!- התחלנו ואיזה יופי היה
השבוע פתחו הינד ותרזה באופן רישמי את הקיוסק.ביום שישי האחרון, התגודדו התלמידים אחרי שהזמינו את הסנדוויצים שלהם.זה באמת היה טעים ומרשים.חשוב מאוד שתלמידים שרוצים יהיה להם כסף לקנות- כי היו תלמידים בלי כסף והיה להם קשה - צריך לעודד הורים לשלוח עם התלמידים לפחות ליום אחד סכום כסף כדי שיוכלו לקנות.אז תודה ושיהיה בתאבון!!!!
קרא עוד...
19:37 (25/10/14) טטר גילה
תגובות: 0   צפיות: 205
.
קרא עוד...
אנחנו שמחים ומתרגשים לספר לכם שהשבוע העלינו לאתר כלי חיפוש חדש, המאפשר לאתר סרטונים לפי שיוכם לתוכניות הלימודים השונות בבית הספר היסודי ובחטיבת הביניים. כך תוכלו להתמקד בתכנים המדויקים על פי תוכנית הלימודים ועל פי הצרכים שלכם.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מיפוי תקשורתי שפתי
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
על בית הספר عن المدرسة
דבר המנהלת
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
הענן החינוכי
חיפוש באתר