יום ג', ט’ באייר תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
 
שבוע החינוך מגיע ומשתלב אצלינו עם יום השיא

בשבוע הבא נקיים בביה"ס את שבוע השיא אשר במקרה משתלב גם עם שבוע החינוך והחינוך המיוחד בירושלים. בקישור הנ"ל אתם יכולים להירשם למושב של החינוך המיוחד המדבר על שילוב ועל דיאלוגים רב תרבותיים המתקיימים בחינוך המיוחד.מאוד אשמח לראות הרבה אנשי צוות שיגיעו למפגש.במפגש יהיה תרגום לעברית, אנגלית וערביתאני רוצה לראות רבים מכםכנסו וראו את הסרטון שעשו התלמידים שלנו עם תלמידי שמע, במרכז פרס לשלום, ביחד עם אביאל
קרא עוד...
10:27 (16/04/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
לקראת שבוע השיא... מתכוננים ומכינים

השבוע נקיים את שבוע השיא של ביה"ס- שבוע בו התלמידים אמורים לחוות סיכום של פעילויות שלמדו לאורך השנה בתחומי- מתמטיקה, חינוך לבריאות, גאוגרפיה ומולדת, דת, מדעים, סדנאות העבודה, אינטרנט בטוח ועוד.אני מודה מראש לכל המורות והמורים שהכינו כל כך הרבה דברים. בהצלחה לכולם- ותהנו!!!!! זו הנאה של כולנו.
קרא עוד...
21:10 (25/04/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
השנה עובדת הכיתה של הייא עם תלמידים מביה"ס אמית טכנולוגי.הפעילות שלהם מתמקדת בפרויקט מיוחד ביער ירושלים , במרכז ציפורי.התלמידים מגיעים למקום ועובדים יחד תוך כדי עבודה בחקלאות ועבודה משותפת של תלמידי הכיתה של הייא והכיתה של ליטל.הפרויקט החל לפני כחודשיים ודרש את ההתערבות של הצוותים משני בתי הספר כדי לאפשר לתלמידים להכיר אחד את השני, לא לפחד ולא לחשוש מהאדם השונה העומד מולך.היתרון של הפרויקט הוא שמעבר ללימוד של חומרים בתחום החקלאות, לומדים התלמידים להכיר את האחר, ולקבל אותו באופן אישי.הכיתה של ליטל הוציאה שיר בשפת הסימנים אותו אני מצרפת לכם ביחד עם תמונות מהעבודה המשותפת של התלמידים- הלוואי ויכולנו לפרוש את הגישה הזו לעוד תחומי חיים בחיים הפרטיים שלנו.
קרא עוד...
אנחנו לקראת ימים מאוד מיוחדים ולהם יש קישורים שיכולים לעזור לכם לעבור את הימים הללו בהסברה מתאימה לתלמידנו מאתר סנונית ובריינפופ
קרא עוד...
15:51 (11/04/15) טטר גילה
משהו שהעבירה אלי חברה טובה מהמקהלה- כמה שאנו רוצים שנגיע כולנו למקום של שלום ושלווה.תהנו!!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
להלן קישור של פעילויות לימודיים מתוקשבים שיכולים לעזור לכם המורים לתת לתלמידים שיכנסו בזמן החופשה
קרא עוד...
קרא עוד...
חג פורים שמח!!
קרא עוד...
קרא עוד...
חג חנוכה שמח!
קרא עוד...
19:37 (22/11/12) אבו גוש סוהיר
חנוכה – חג האור בן שמונת הימים המתחיל בערב כה בכסלו – חוגג את ניצחון האור על החושך, ניצחון הטוהר על הטומאה, ניצחון הרוחניות על החומרניות.מאגר זה מכיל פעילויות וחומרים לימודיים לחנוכהعيد الأنوار مدته ثمانية أيام يحتفل اليهود بانتصار النور على الظلام، والنقاء على النجاسة، انتصارا الروحانية على المادية.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:29 (14/03/15) טטר גילה
ביום שישי התקיים מרתון ירושלים. אנו זכינו לראות את התלמידים של בית הספר: מאור , יונתן ושני , הולכים וצועדים במצעד הקהילות. עמותת שלווה בה משולבים מאור ויונתן דאגה להצעיד אותם עם הרבה כבוד ושימחה.וכך נכתב על מאור: היום הגשים מאור חלום ורץ את מרתון ירושלים במרוץ הקהילות.מאור לא גר בירושלים אבל בכדי שיוכל להגשים את החלום באו הוריו יחד איתו להיות שבת בירושלים. מאור גם מתקשה ללכת, אבל יחד עם שלוה רץ מאור למרות כל הקשיים והמגבלות. כי על הגשמת חלומות אנחנו לא מוותרים.שלוה, חושבים יכולות רואים אפשרויות.אנו גאים להיות מחוברים לשלוה ולתלמידים שלנו כל הכבוד!!!!שני צעדה יחד עם קו לחיים- כל הכבוד לשני.היום הודיעו לנו כי לוליק זכה כמורה מצטיין לחנ"ג במחוז ירושליים עם כוונה לשלחו גם כמורה מצטיין ארצי.- כבוד גדול ללוליק ולביה"ס- ובהצלחה בעתיד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
הקיוסק הבריא יצא לדרך!!!- התחלנו ואיזה יופי היה
השבוע פתחו הינד ותרזה באופן רישמי את הקיוסק.ביום שישי האחרון, התגודדו התלמידים אחרי שהזמינו את הסנדוויצים שלהם.זה באמת היה טעים ומרשים.חשוב מאוד שתלמידים שרוצים יהיה להם כסף לקנות- כי היו תלמידים בלי כסף והיה להם קשה - צריך לעודד הורים לשלוח עם התלמידים לפחות ליום אחד סכום כסף כדי שיוכלו לקנות.אז תודה ושיהיה בתאבון!!!!
קרא עוד...
19:37 (25/10/14) טטר גילה
תגובות: -1   צפיות: -1
.
קרא עוד...
19:39 (21/03/15) טטר גילה
שבוע החינוך יעסוק בהרבה נושאים- אולם המושב העיקרי של החינוך המיוחד יעסוק השנה בדיאלוג.בתי ספר רבים של החינוך המיוחד פועלים בדרך של דיאלוג מיוחד- דיאלוג בין ילדים רגילים למיוחדים, דיאלוג בין דתיים וחילונים, דיאלוג בין יהודים וערבים, דיאלוג ודיאלוג ודיאלוג.דיאלוגים אילו אינם ברורים מאליהם.צביה המדריכה של לקויות התקשורת התרגשה מהשיר הבא ושלחה אלי- תודה לצביהאבל....אנו מכירים את הדיאלוג הזה- שירה וחיבור בין השומע לחירש.אז...תהנו ומקווה לראות את חברי בית הספר מגיעים למושב של החינוך המיוחד...הודעה על כך תגיע בהמשך החודש.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
אנחנו שמחים ומתרגשים לספר לכם שהשבוע העלינו לאתר כלי חיפוש חדש, המאפשר לאתר סרטונים לפי שיוכם לתוכניות הלימודים השונות בבית הספר היסודי ובחטיבת הביניים. כך תוכלו להתמקד בתכנים המדויקים על פי תוכנית הלימודים ועל פי הצרכים שלכם.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מיפוי תקשורתי שפתי
קרא עוד...
קרא עוד...
פעילויות שבוע שיא ליום האינטרנט הבטוח לשכבה הבוגרת שמתקיים ביום שלישי 28\4\2015
קרא עוד...
קרא עוד...
על בית הספר عن المدرسة
דבר המנהלת
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
הענן החינוכי
חיפוש באתר