יום א', א’ בכסלו תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
לכניסה לחץ כאן...

תגובות: -1
צפיות: -1
יוזמות חינוכיות

היום זכיתי להיות שותפה בהופעה מרשימה של המורה דורית מנשה ואחותה התאומה שרון ששון ביחד עם המורה דנה מביה"ס השלום.שלושתן הציגו בכבוד רב את היוזמה החינוכית שנקראה ניגון מיוחד- ריקוד מיוחד.... בכנס ארצי של משרד החינוך בנושא יוזמות חינוכיות לדרגות 7-9, במכון מופת בתל אביב.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
כולנו עברנו שבוע לא פשוט עם כל הבעיות שיש בירושלים. כפי שאמרתי המקום שלנו הוא ייחודי ומיוחד- כדי לשמור עליו ולשמור על התלמידים כולנו צריכים להיות פתוחים, להקשיב לכולם ולהיות רגישים. להעזר הצוות הטיפולי והייעוצי ולהיות ביחד.תודה לכל מי שנרתם ועובד יחד.
קרא עוד...
בשבוע שעבר, המשכנו את הפעלת הקיוסק וממה שאני שומעת התלמידים ממש מחכים לקנות בקיוסק- אז כל הכבוד להינד, תרזה ולכל המצטרפים. בנוסף עוד ועוד תלמידים משתלבים במקומות עבודה ואנו מאחלים לכולם הרבה הצלחה.ומה קורה השבוע?
קרא עוד...
קרא עוד...
פרסומת
הקיוסק הבריא יצא לדרך!!!- התחלנו ואיזה יופי היה
השבוע פתחו הינד ותרזה באופן רישמי את הקיוסק.ביום שישי האחרון, התגודדו התלמידים אחרי שהזמינו את הסנדוויצים שלהם.זה באמת היה טעים ומרשים.חשוב מאוד שתלמידים שרוצים יהיה להם כסף לקנות- כי היו תלמידים בלי כסף והיה להם קשה - צריך לעודד הורים לשלוח עם התלמידים לפחות ליום אחד סכום כסף כדי שיוכלו לקנות.אז תודה ושיהיה בתאבון!!!!
קרא עוד...
19:37 (25/10/14) טטר גילה
תגובות: -1   צפיות: -1
.
קרא עוד...
על בית הספר عن المدرسة
דבר המנהלת
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
למידה בשעת חרום
חיפוש באתר