יום א', ב’ בחשון תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
לכניסה לחץ כאן...

תגובות: -1
צפיות: -1
הקיוסק הבריא יוצא לדרך!!!!!
השבוע ביום חמישי נתחיל להפעיל בביה"ס את הקיוסק הבריא.הקיוסק הבריא הוא חלק מתכנית הבריאות אותה מקדמת בשלוש שנים האחרונות הינד סלמן.ביוזמתה של הינד נבנה בביה"ס מבנה לקיוסק ובשילוב כוחות מיוחד יתחילו השבוע הכיתות של הינד סלמן ותרזה להפעיל את הקיוסק הבריא.תקראו עוד...
קרא עוד...
19:37 (25/10/14) טטר גילה
תגובות: -1   צפיות: -1
לכל הנכנסים והקוראים- שיהיה שבוע מעניין. אנו פותחים השבוע עם השתלמות המורים המקצועיים ושתי ישיבות תל"א- כנסו לחדר המורים וקראו מה הולך לקרות השבוע- שיהיה שבוע נהדר לכולכם.
קרא עוד...
סוף סוף הסתיימו החגים. אנו לקראת סיום ישיבות התלא, הכנות אחרונות לועדות ההשמה והמשך עבודה אינטנסיבית. מכולנו דרישות החלמה לחגית רפאלי, לריבה, לרחלי פוגל, לסנא- שמרו על הידיים והרגלים ובעיקר הבריאות לכולם.
קרא עוד...
ביום הכיפורים תשע"ה הלכה לעולמה, בטרם עת, המפקחת הד"ר ורד דרש זכרה לברכה.מותה המפתיע והכואב של הד"ר ורד דרש ז"ל, פגע בכולנו. מותה הנו אבדה עצומה לכל עולם החינוך המיוחד בכלל ולחינוך המיוחד במחוז ובירושלים בפרט. אני מצרפת לדברי אילו את דברי ההספד של הגב' אורלי שביט, תבדל לחיים ארוכים. דבריה של אורלי אשר נאמרו בזמן ההספד ליד קברה של ורד, מהווים סיכום ודברי הלל מיוחדים במינם לאישה מיוחדת במינה אשר תחסר כל כך לכולנו.אני גם מצרפת לכתבה זו את המיח"מ הירושלמי החדש, המוקדם לורד אשר קיבלנו השבוע מאורלי.המיח"מ הינו כלי עבודה מדהים אותו יצרה ורד ביחד עם פנינה פלג. הוא מהווה כלי עבודה המקשר בין חוקים, דרכי עבודה ומטרות של משרד החינוך בחינוך הכללי ובחינוך המיוחד כאחד. המיח"מ הינו אחד מהכלים והדברים המדהימים אותם זכינו כולנו לקבל מעבודתה רבת השנים של ורד בחינוך המיוחד. יהי זכרה ברוך!!!!
קרא עוד...
קרא עוד...
על בית הספר عن المدرسة
דבר המנהלת
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
למידה בשעת חרום
חיפוש באתר