יום ו', ח’ באדר תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
 
מה עושים התלמידים שלנו שיוצאים לעבודה.... ומה קורה בשילוב עם ביה"ס השלום ושימו לב לפרסום של משרד החינוך!!!!

בבית הספר שלנו יוצאים לעבודה ,מזה מספר שנים, קרוב ל- 20 תלמידים.תלמידים ברמות שונות משולבים במקומות עבודה שונים ברחבי ירושלים, לומדים קורסים במכללת טעמים ובמכללת מוסררה.אביאל אשר מלווה את התלמידים ביחד עם לונה , נדא וריהאם הסייעות, הכין סרטון אשר מתאר את העבודה שלהם.ועוד פרוייקט מרגש מאוד הוא הפרוייקט של השילוב של המגזר היהודי עם ביה"ס השלום- וגם אותו נצרף כסרטון מעניין לכולכם לראות.... תהנו.ראו גם את הקישור של משרד החינוך לחינוך הטכנולוגי: http://bit.ly/tech_banner
קרא עוד...
19:57 (14/02/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
משנכנס אדר מרבים בשמחה וכנראה גם בשלג....

חודש אדר נכנס השנה עם הרבה שמחה וקור. אני מקווה שזה סימן לכך שהשנה לא תהיה שנת בצורת ויהיו הרבה מים וחיים בארץ. אז מה קורה השבוע המיוחד הזה??
קרא עוד...
10:05 (21/02/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
20:27 (14/02/15) טטר גילה
השבוע שעבר הציגו התלמידים ביחד עם המורים של הסדנאות את הפעילות שלהם בסדנאות. בכל סדנה נבחרו תלמידים מצטיינים, ועוד... אני מצרפת לכם כאן את שתי המצגות המיוחדות אותן יצרה אביה בת השירות שלנו, על הסדנה שלה. השבוע יצאו התלמידים לחוות חוויה של ביקור במפעל . ומה קורה השבוע בביה"ס.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
21:14 (07/02/15) טטר גילה
בשבוע שעבר קיימנו יום שיא בנושא טו בשבט. המורות הכינו פעילויות מגוונות לתלמידים וניכר היה יום של חגיגה אמיתית עם פעילויות מעניינות ומגוונות. ומה קורה השבוע...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
16:04 (10/01/15) טטר גילה
השבוע שעבר כמעט ולא היינו בביה"ס. בימי רביעי, חמישי ושישי קיבלנו יומיים שבתון בבית ויום אחד הגיעו לביה"ס רק ארבעה תלמידים. אבל רוחנו לא נפלה. אנו חוזרים לעבודה ביום ראשון הקרוב לשבוע מלא וגדוש.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
קרא עוד...
מיפוי תקשורתי שפתי
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חג פורים שמח!!
קרא עוד...
קרא עוד...
חג חנוכה שמח!
קרא עוד...
19:37 (22/11/12) אבו גוש סוהיר
חנוכה – חג האור בן שמונת הימים המתחיל בערב כה בכסלו – חוגג את ניצחון האור על החושך, ניצחון הטוהר על הטומאה, ניצחון הרוחניות על החומרניות.מאגר זה מכיל פעילויות וחומרים לימודיים לחנוכהعيد الأنوار مدته ثمانية أيام يحتفل اليهود بانتصار النور على الظلام، والنقاء على النجاسة، انتصارا الروحانية على المادية.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
הקיוסק הבריא יצא לדרך!!!- התחלנו ואיזה יופי היה
השבוע פתחו הינד ותרזה באופן רישמי את הקיוסק.ביום שישי האחרון, התגודדו התלמידים אחרי שהזמינו את הסנדוויצים שלהם.זה באמת היה טעים ומרשים.חשוב מאוד שתלמידים שרוצים יהיה להם כסף לקנות- כי היו תלמידים בלי כסף והיה להם קשה - צריך לעודד הורים לשלוח עם התלמידים לפחות ליום אחד סכום כסף כדי שיוכלו לקנות.אז תודה ושיהיה בתאבון!!!!
קרא עוד...
19:37 (25/10/14) טטר גילה
תגובות: 0   צפיות: 182
.
קרא עוד...
קרא עוד...
על בית הספר عن المدرسة
דבר המנהלת
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
הענן החינוכי
חיפוש באתר