יום א', ו’ בסיון תשע”ה
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
 
הטיולים השנתיים

השבוע יצאנו לשני טיולים שנתיים מרגשים ביותר טיול המתבגרים- בו ביקרנו בחיפה, פקיעין, חורפיש, אגמון החולה.התלמידים כולם היו נהדרים, נהנו מפעילויות מעניינות סביב עולם הדתות בישראל.הכי מרגש היה לראות את העצמאות של התלמידים הצעירים שלנו ובמיוחד של הכיתות של דורית ותרזה- אז תהנו מהתמונות.בטיול של הצעירים יכולנו לראות את התלמידים קוטפים חיטה, כותשים אותה ומכינים מקמח לחם- יש פוטנציאל.קינחנו בפעילות בבריכת ימית 200 בה קיבלו אותנו נהדר ופינקו אותנו במקום ובעוד דברים.ברגע ניתן לראות את מרטין נהנה ממסג' עמוק של זרם מים- מי כמוהו יודע להינות.
קרא עוד...
00:16 (17/05/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
מה היה לנו השבוע ומה צפוי בשבוע הקרוב- יום למידה מהצלחות!!!

השבוע נהננו מפעילויות רבות שקרו בביה"ס- הסדנאות המיוחדות, הטיולים השנתיים, המתכונת בפרוייקט הקונדיטוריה ואנו לקראת שבוע סוער לא פחות בו ביה"ס יפתח ביום שלישי לקבל אורחים נכבדים מכל רחבי ירושלים ויזכה להראות את ההצלחה בהישגים לימודיים- אז היכונו!!!!
קרא עוד...
00:54 (17/05/15) טטר גילה
תגובות: -1  צפיות: -1
.
16:04 (09/05/15) טטר גילה
השבוע קרו מספר דברים מעניינים ונחמדים:1. הכיתות של נאהד והינד התנדבו לטפל בגינה של אל בכרייה. 2. עבדנו על מחוון משוב שבוע השיא . 3. ביום רביעי חגגו הכיתות היהודיות את ל"ג בעומר ביחד עם לוליק וזיו. וביחד עם כל הצוות של המחנכות, הסייעות בנות השירות וליאון אב הבית. הפעילות הייתה מוצלחת מאוד וניתן לראות מההתרגשות של התמונות כמה נהנו התלמידים. 4. אני הגעתי ליום עיון מהמם על למידת חקר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:08 (30/04/15) טטר גילה
השבוע קיימנו בביה"ס את שבוע השיא. שבוע זה התפתח בביה"ס בעקבות יום השיא במתמטיקה, לפני מספר שנים. יום זה הלך וקיבל נפח בעקבות השבוע של חינוך גופני של המחוז, החיבור של השבוע לשבוע בריאות , ואז התפתח לשבוע בו כל יום אנו מסכמים בפעולת שיא את הלימודים אותם למדו התלמידים לאורך השנה.השנה שינינו את הפעילות כך שתכיל בעיקר סיכומו של תהליך בכל נושא, ובנינו מחוון בו נשתמש בסיכומו של השבוע.אז מה היה לנו??
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
גם דורית מנשה מועמדת לפרס - מובילת תקשוב ארצית בחינוך המיוחד- והנה המייל שקיבלה דורית וחברותיה דגנית ורוזלין- מבתי ספר אחרים: קבלנו בשמחה המלצות עליכן כמורות מצטיינות מובילות תקשוב במחוז מנח"י, והמלצנו עליכן לוועדה הארצית. משרד החינוך מבקש להציג את תמונתכם בכנס מצטייני התקשוב, יחד עם שאר המועמדים. לא נדע מראש מי הזוכים השנה, הזוכים יוכרזו בכנס .אתם מוזמנים להירשם ולהגיע לכנס . אני מצרפת שוב את ההזמנה לכנס אשר יתקיים ב 13.5.15 . בהצלחה רבה וכל הכבוד על העשייה הברוכה . בברכה,אתי רוזן מדריכה מחוזית בתחום התקשוב , מנח"י משרד החינוך והינד עליאן שלנו נכנסה לתחרות של "המורה של המדינה" ובשלב זה , של היום, היא אחת מתוך שלוש עשרה המורות ומורים שנבחרו לתחרות מתוך הרבה מאוד. בשישי נודע כי ביחד איתה נמצאת אינה, המורה למוסיקה, מביה"ס המעיין . אינה גם לימדה מוסיקה במרכז שמע. 13 המורים שיבחרו מתוכן יזכו בתעודת הוקרה ומחשב נייד, ואם תזכה כאחת מתוך ששת המורים המצטיינים היא גם תזכה בהשתלמות יוקרתית בארצות הברית- בהצלחה הינד כולנו מאחורייך. והנה עוד ברכה מהתנור החם- מושקי, אביה, ולילה התקבלו לקורס מתורגמניות באוניברסיטת בר אילן- כל הכבוד , זה מאוד לא קל ובמיוחד שלוש מאותה מסגרת- ממש מכובד!!!!
קרא עוד...
פרסומת
21:41 (30/04/15) טטר גילה
מדבריו של אדיר זריהן- מארגן הטורניר מטעם שמע:היום יום חמישי התקיים טורניר ספורט "שמע" של בתי הספר התיכוניים בחסות "תכשיטי צבאן "שהתקיים בספורטק ת"א לזכרו של זבולון גורני ז"ל – בפעם ה11. לאחר הטורניר הראשון שהתקיים השבוע של היסודיים שהיה מוצלח!בטורניר השני היום של תיכוניים שהגיעו 180 תלמידים חירשים וכבדי שמיעה מכל רחבי הארץ שהתקיים היום מתוך 3 טורנירים עתידיים. בטורניר שרתה רוח ספורטיבית בין כל קבוצות בתי הספר שהגיעו וכמו כן גם הקבוצה של "שמע", ובסיום הטורניר התקיימה חלוקת תעודות, גביעים ומדליות לזוכים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
השנה עובדת הכיתה של הייא עם תלמידים מביה"ס אמית טכנולוגי.הפעילות שלהם מתמקדת בפרויקט מיוחד ביער ירושלים , במרכז ציפורי.התלמידים מגיעים למקום ועובדים יחד תוך כדי עבודה בחקלאות ועבודה משותפת של תלמידי הכיתה של הייא והכיתה של ליטל.הפרויקט החל לפני כחודשיים ודרש את ההתערבות של הצוותים משני בתי הספר כדי לאפשר לתלמידים להכיר אחד את השני, לא לפחד ולא לחשוש מהאדם השונה העומד מולך.היתרון של הפרויקט הוא שמעבר ללימוד של חומרים בתחום החקלאות, לומדים התלמידים להכיר את האחר, ולקבל אותו באופן אישי.הכיתה של ליטל הוציאה שיר בשפת הסימנים אותו אני מצרפת לכם ביחד עם תמונות מהעבודה המשותפת של התלמידים- הלוואי ויכולנו לפרוש את הגישה הזו לעוד תחומי חיים בחיים הפרטיים שלנו.
קרא עוד...
קרא עוד...
חג השבועות חג המים??- באמת? כנסו וקראו עוד....
קרא עוד...
קרא עוד...
בימים אלה הוספנו לספרייה עשרות יחידות לימוד חדשות בתחומי הדעת השונים. יחידות אלו פותחו על ידי מורים במסגרת פרויקט מורים יוצרים תוכן בשיתוף משרד החינוך.ניתן לגשת ליחידות גם באמצעות אתר ה"דוקים". ראו להלן.
קרא עוד...
פעילויות שבוע שיא ליום האינטרנט הבטוח לשכבה הבוגרת שמתקיים ביום שלישי 28\4\2015
קרא עוד...
קרא עוד...
דבר המנהלת
על בית הספר عن المدرسة
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
فعاليات مدرسية פעילויות בית ספריות
מרכז משאבים مخزون الوسائل
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
מידע מקצועי مواد مهنية
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
אינטרנט בטוח
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה
הענן החינוכי
חיפוש באתר