יום ה', טז’ באדר א' תשע”ט
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
השבוע של 10.2.19

ראו במה התקדמנו השבוע- בחדר המקלט נבנה פרוייקט מיוחד של דירת האימון של ביה"ס- במקום תהיה מקלחת, חדר שינה קטן, סלון קטן ומטבח. המקום ינוהל על ידי המרפאים בעיסוק של ביה"ס. תיבנה במקום תכנית וכל כיתה אשר תרצו שהתלמידים ילמדו איך להתנהל בדירה יוכלו לבנות תכנית עבודה וללמוד את התהליך כולו...- תודה מיוחדת לשלום שעוזר לנו לבנות את הכל ולאחמד סורחי שעוזר, בבנייה, בעיצות ועוד. תודה לרעות, ענת וסמח שמלוות את התהליך ותודה מיוחדת לענת שמובילה את כל תהליך ההצטידות איתי. פתחנו עם המייל החדש של ביה"ס. גיהאן ואני רוצות שדברים של ביה"ס יועברו אלינו דרך המייל החדש של ביה"ס: kiahdeaf@gmail.com למייל הזה נכנס- גיהאן, ריבה וגילה.
קרא עוד...
17:41 (01/09/18) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
19:03 (15/09/16) גילה טטר יצחק
תודה לכל הצוות שעבד, ועמל והצליח להוציא תחת ידיו שלוש מסיבות נהדרות- פרס חינוך פרישה, הכיתות היהודיות והיסודי והחטיבה. ביום ראשון נחגוג את החגיגה האחרונה ונצא לחופשת הקיץ והקייטנות. כנסו לחדר המורים ושם יהיו הסרטונים של כל המסיבות שהיו.ביום ראשון אכניס שם את הסרט של בנות השירות והסרט של המסיבה של הגדולים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
11:57 (08/09/16) גילה טטר יצחק
לכל הצוות הערבי, ההורים והתלמידים הערבים חג הקרבן שמח. כול עאם ואינתום בחייר. סיימנו את השבוע הראשון ללימודים ואנו בפעילות רבה לקראת גיוסם של עוד ועוד משפחות למועדונית שעומדת להיפתח ב- 18.9.16,
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
17:19 (03/09/16) גילה טטר יצחק
פתחנו את השנה ביום היערכות ברמת רחל ולמדנו מהי קהילה ... ואז למדנו על המערכת הסנסורית מוטורית כדי להבין את תכנית מסלול הבוקר.פתחנו את השנה ביום חמישי האחרון וקיבלנו 12 תלמידים חדשים- שתהיה לכולנו שנה נהדרת ופוריה והעיקר הרבה בריאות.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
השבועות של 26.6.16 עד סוף השנה

השבוע סיימנו עוד סידרה של תלא"ות של ביה"ס- אנו לקראת שבוע האחרון של השנה כשבסוף השבוע תגישו את התעודות של התלמידים לחתימה . השבוע יפרסמו חנין ונאהד את תכנית הקייטנה ואני מאחלת לכולם סוף שנה מוצלח. תודה על כל העבודה הקשה, תודה על המאמצים לאורך השנה לקדם את התלמידים ובהצלחה בקייטנה.
קרא עוד...
22:22 (12/06/16) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
23:06 (27/05/16) גילה טטר יצחק
השבוע היו לנו עוד פעילויות נהדרות והיום מסיבת הסיום של כולנו- בהצלחה שיהיה לכולם ותודה על שנה נהדרת.לאחל לצוות הערבי, לתלמידים ולהורים חודש עם צום קל, רמדאן כרים, וכול עאם ואינתום בחייר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
12:32 (19/05/16) גילה טטר יצחק
סיימנו שבוע מלא וגדוש בשבוע החינוך הירושלמי. ביה"ס שלנו כיכב בכמה במות- במיזם התיירות ביום שלישי ובהופעה בטקס פרסי מנח"י ביום שני- גאווה גדולה. ומה קורה השבוע- כנסו לקרא
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
20:25 (30/04/16) גילה טטר יצחק
אז סיימנו עוד חג חשוב ביותר , חג הפסח . במהלך חופש הפסח זכינו לקיים קייטנה בה בילו התלמידים וזכו לשחק עם שניים משחקני הפועל קטמון-. במהלך חופשת הפסח זכינו לשמוע כי איילה בר לב שלנו זכתה בפרס מנח"י למצויינות בחינוך על פועלה הרב בתחום קלינאות התקשורת בבית ספרינו וגם מחוצה לו- כל הכבוד לאיילה.מחכה לנו חודש גדוש ועמוס אז כנסו וקראו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:59 (09/04/16) גילה טטר יצחק
אז השבוע שעבר התחיל עם שבוע חינוך גופני בו הכין לוליק ביחד עם מועצת התלמידים פעילויות יפות לכל השכבות. וביום רביעי חמישי יצאנו לטיול שנתי למתבגרים והיה ממש נהדר...ומה קורה השבוע??- כנסו וקראו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
10:03 (31/03/16) גילה טטר יצחק
השבוע סיימו הכיתות של דורית ואמל 14 מפגשים של אתגרים.... ומנח"י זכה בפרס היישובי אליו הוזמנו גיהאן ואני בזכות העזרה שנתנו למנח"י בביקור הוועדה בביה"ס. ובשבוע הבא אנו יוצאים לטיול שנתי לשכבה המתבגרת לכיוון דרום הארץ.אז שיהיה בהצלחה... בנוסף הצליחו תלמידנו בטורניר שמע וזכיתי בפרס יקיר צמי"ד במנהל יובלים- שזה בעצם תודה לכל צוות ביה"ס.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:18 (26/03/16) גילה טטר יצחק
אז... שבוע שעבר קרו מספר דברים מעניינים:הכיתה של נג'את ניסתה את כוחה ביום המעשים הטובים ונסעה לבית החולים שערי צדק וחילקה מתנות לילדים .בית הספר התחפש בעזרתן של בנות השירות, סיגלית, אביאל ואיילת לעולם הקסמים של אליסה בארץ הפלאות וכולנו חגגנו- תודה לכולם.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:45 (12/03/16) גילה טטר יצחק
לכל הצוות הנהדר שלנו- זכינו באנשים יקרים, איכפתיים מאוד וראינו זאת באופן מאוד מאוד בולט בשבוע השיא- תודה לכולכם. אנו סיימנו שבוע מרגש ומלא פעילות ואנו לקראת ההכנה לחג הפורים הקרב ובא....
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
13:13 (03/03/16) גילה טטר יצחק
אנחנו כולנו מתכוננים ועובדים קשה על שבוע השיא המתקיים בשבוע הקרוב...אבל לפני קרו כמה דברים יפים השבוע שאני חושבת שחשוב שתשמעו את זה...אז כנסו וקראו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
11:05 (25/02/16) גילה טטר יצחק
לקראת שבוע השיא המתוכנן אנו בונים דברים מעניינים וחשובים לתלמידים. בנוסף אנו מתחילים להתכונן לטיול השנתי של המתבגרים אז.... קודם היכונו לשבוע השיא שיתקיים בין ראשון 6.3.16 עד שישי 11.3.16
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
12:20 (18/02/16) גילה טטר יצחק
אנו רוצים לתת תעודה לכל התלמידים ובמיוחד לארבע בנות השירות היקרות שלנו החודש אנו ביצענו דברים יפים ורבים ואנו נעשה עוד והרבה.חילקנו תעודות השבוע ושלחנו דברי מאפה למסיבת הסיום של הסגנית של מנהל המחוז, רותי מזרחי, תלמידים יצאו להכיר את השכונה וללמד את השכנים שפת סימנים. אנו לקראת שבוע השיא של ביה"ס... אז כנסו וקראו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
20:56 (13/02/16) גילה טטר יצחק
במסגרת ההשתלמות של למידת חקר נתקלנו במשל האווזים. מייד חשבתי עליכם, על צוות ביה"ס, על הרצון של כולנו להתקדם ולעבוד יחד כדי לקדם את התלמידים ובעיקר כדי שגם הם ידעו לקדם את עצמם.במסגרת הישיבות שלי של אמצע השנה אני זוכה לראות הרבה עבודת צוות, הרבה חשיבה על התלמידים ושיתופם במטרות של עצמם- וזוהי מהות החינוך!!!! המשיכו כך.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
שוב מזג האוויר קר וגשום- איזה כייף בחורף!!!

השבוע אנו מתחילים את ישיבות התל"א של אמצע השנה. אנו קראת הכנת התעודות של מחצית השנה שינתנו לתלמידים ביום שני הבא 15.2.16.
קרא עוד...
22:01 (06/02/16) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
22:34 (30/01/16) גילה טטר יצחק
סיימנו שבוע מעניין שבו הרגשנו הרבה קור אבל הרבה חום בביה"ס.עשינו את מסיבת טו בשבט בכיתות היהודיותולקראת סוף שבוע ראינו יותר וילדים מהכיתות הערביות שהעיזו לצאת ולחזור לביה"ס למרות מזג האוויר הקשה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
לטיול יצאנו... נוף נפלא מצאנו... אתגרים כבשנו...

ואכן היה זה שבוע מיוחד במינו...כולו היה בסימן דורית דורית פתחה את השבוע במסיבת בת מצווה שערכה לתלמידתה יסכה וסיימה את השבוע בטיול מדהים שהכינה ביחד עם צוות התיכון לאילת. אז כנסו וקראו...
קרא עוד...
23:58 (16/01/16) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
18:59 (09/01/16) גילה טטר יצחק
השבוע אנו יוצאים לטיול השנתי לאילת עם שכבת הבוגרים- אז שיהיה לכולם טיול מוצלח- שנצא בשלום ונחזור בשלום.הייתי רוצה לחלוק אתכם גם את הכתבה שנכתבה על איילת החיילת שלנו.הייתי גם רוצה לחלוק אתכם את הספור המעניין של מסלול הבוקר...אז... תיהנו...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
00:54 (03/01/16) גילה טטר יצחק
בית הספר שלנו נכנס לפרוייקט שנקרא בית הספר בקהילה. האו נמצא בפרוייקט זה ביחד עם עוד 92 בתי ספר בירושלים. פרוייקט זה מתכוון לקשר בין בתי הספר השונים עם הקהילה והקהילות השונות אליו מחובר ביה"ס. החיבורים יכולים להיות חיבורים שונים ומגוונים. כדי לעשות זאת על הצוות של ביה"ס לגלות בעצמו מה הם הנכסים- הכוח שלו כדי שאותם יוכל לתרום לקהילה ובו זמנית מה הם הנכסים בקהילה שיכולים לסייע לו .
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
19:46 (26/12/15) גילה טטר יצחק
השבוע זכה בי"ס בכבוד גדול- מנח"י מחר בביה"ס להציג בפני ועדת הפרס הישובי, את עשייתו בירושלים דווקא בבית ספרנו- מרגש ביותר...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
11:19 (17/12/15) גילה טטר יצחק
ברצוני לשתף אתכם במילים החמות שקיבלנו מהפיקוח על התעודות שקיבלנו לאחרונה....כנסו וקראו
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
השבוע ובשבוע שעבר זכינו לפגוש שני שפים מהארגון " שפים למען שלום"- את איברהים וירון- עובדים עם התלמידים שלנו.בנוסף זכינו בשתי תעודות הצטיינות, האחת על הישגים לימודיים, מטעם מנהל המחוז, משנה שעברה והשנייה על החיים המשותפים , מטעם כי"ח, בכנס כי"ח. קיימנו את מסיבת החנוכה בעבודה נהדרת של הצוות שלנו ובהצלחה של התלמידים הנהדרים שלנו. ואנו נכנסים לקייטנת חנוכה בכייף גדול.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
21:21 (28/11/15) גילה טטר יצחק
ביום שלישי האחרון קיבלנו את תעודת ההערכה של מנהל המחוז עבור קידום הישגים לימודיים בשנת תשע"ה.היינו אחד מתוך חמישים בתי ספר וגנים מכל ירושלים והמחוז לזכות בתעודת הערכה של מנהל המחוז לאחד מתוך הקדימויות- בריאות, אקלים חינוכי, הישגים לימודיים ועוד.הייתי גאה לקבל את התעודה בשם כולכם- כל הכבוד לצוות שלנו...וגם ביום שלישי, נקבל ביחד כצוות את תעודת ההערכה בכנס כי"ח שיתקיים במרכז רבין, בתל אביב- ביחד איתי יקבלו את התעודה כל הצוות של ביה"ס. התעודה ניתנת לנו על הייחודיות בחיים המשותפים אותם אנו מקיימים בביה"ס.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:08 (31/10/15) גילה טטר יצחק
לאט לאט חוזרים כל התלמידים לביה"ס, ואנו מתחילים את הפרוייקטים הבית ספריים הרגילים שלנו...יופי שתהיה לנו שנה מלאה בפרוייקטים חשובים מאוד..
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
20:54 (17/10/15) גילה טטר יצחק
אל תפחד שעכשיו קצת עצוב.גם השמש תשקע לפני שתשוב הנח את ראשך לידי תן לחום בלבך לזרום אל שלי ואל תפחד!!!! כך נחזור כולנו לבית הספר , עם הרבה תקווה, דיבור משותף ותקווה משותפת לשפר את חיי התלמידים שלנו ודרכם את חיינו אנו...هذه الايام هي ايام حزينة ولكن لا تخاف , لا تحزن . فالشمس تغيب قبل ان تشرق ثانية , ضع رأسك على كتفي لكي يمر دفئك الى قلبي ولا تخاف !!!!هكذا كلنا عائدون الى المدرسة نحمل الامل والتعاون سويا على التغيير وتحسين حياة الطلاب والطاقم الى الافضل
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:06 (31/08/15) גילה טטר יצחק
הקיץ חלף עבר אבל אנו זוכרים אותו.. ודברים חדשים מתרחשים בביה"ס ואיזה כיף שכך.... אז בואו וקראו...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
שנת לימודים מוצלחת לכולנו

לכל צוות ביה"ס, לתלמידים ולהורים-שתהיה זו שנה של הצלחות, בריאות לכולם, והרבה התקדמות של התלמידים שלנו-בלימודים השונים, בעצמאות, בעבודה, בבגרויות.שתהיה זו שנה של התקדמות של הצוות- בנושאים השונים של מעורבות חברתית, בגרויות, שפה, ישיבות צוות, מסלול בוקר ועוד.שתהיה זו שנה של הצלחות של ההנהלה- בגיוסי כספים למען ביה"ס, בתעודות הוקרה שונות שיתנו לביה"ס , ובהפיכת ביה"ס לביה"ס קהילתי.הצלחה לכל בעלי התפקידים החדשים והצלחה לכולנו.
קרא עוד...
23:00 (31/08/15) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
שבוע אחרון ללימודים והתחלת קייטנת הקיץ

אנו מסיימים בימים אילו את שנת הלימודים. אני רוצה להודות לכל צוות ביה"ס על העבודה המאומצת השנה, על המסירות, על האחריות ועל האכפתיות בעבודה. ומה הלאה??
קרא עוד...
19:41 (27/06/15) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
.
00:13 (19/06/15) גילה טטר יצחק
השבוע האחרון המשכנו בפעילות שיא , כשהפעילות המרכזית היו מסיבות הסיום הנהדרות. סיימנו עם הבגרות בקונדיטוריה, שוב בהצלחה מרובה, וסיימנו גם עם פרחי בצלאל, הצהרון ועוד...אנו לקראת ישיבות התלא והתחלה של קייטנת הקיץ.בסימן גדול של תחילתו של חודש הרמדאן ובברכת רמדאן כרים וכול עם ואינתום בחייר, לצוות המגזר הערבי.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:01 (13/06/15) גילה טטר יצחק
אז באמת מה קורה עם ביה"ס שלנו- הרבה!!!!דורית- מצטיינת תקשובקונדיטוריה- קיבלו ציונים של 100 כל הקבוצההינד- המורה של המדינהו.. אנו לקראת מסיבות הסיום- שיהיה בהצלחה לכולם
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:05 (05/06/15) גילה טטר יצחק
השבוע זכינו לראות סיומו של תהליך עם הכיתה של דורית בטקס מיזם התיירות. וסיימנו גם את המבחן בגרות במחשבים- גם סיום תהליך נהדר של הייא עם הכיתה של הינד ונאהד- היה מאוד מאוד טוב, ואנו לקראת שבוע של טקסי הצטיינות ויהיו עוד וגם סיום הקורס במחשבים ועוד ועוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
והנה אנחנו בחודש האחרון ללימודים....

לא יאומן אבל אנו בחודש האחרון ללימודים. החודש הזה נעסוק בעיקר בסיכומים ופרידות.נסכם בישיבות תלא השונות את העבודה בכיתות, נגיש המלצות לשנה הבאה, ונקיים את מסיבת הסיום של ביה"ס בתאריך 15.5.15.אבל נסכם גם את השבוע של מודעות לשמיעה שחל בשבוע החולף ונאחל הצלחה לשבוע מיזם התיירות שיחול בשבוע הקרוב.
קרא עוד...
12:54 (29/05/15) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
16:24 (24/05/15) גילה טטר יצחק
כתבה ראשית של האתר שלנו היא הביקור של המנהלים בבית הספר שלנו ביום למידה מהצלחות- והיה נפלא.ואנו המשכנו, יום רביעי התקיימה מסיבת ראש חודש למגזר היהודי לכבוד ראש חודש וחג השבועות, באותו יום התקיימה בחינת הבגרות הראשונה בהסטוריה של ביה"ס במתמטיקה, ולמחרת היום זכו התלמידים שלנו בתחרות כדורשת בחינוך המיוחד- הצעירים מקום ראשון והמתבגרים מקום שני- יפי- המשיכו כך. ומה קורה השבוע??
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
00:54 (17/05/15) גילה טטר יצחק
השבוע נהננו מפעילויות רבות שקרו בביה"ס- הסדנאות המיוחדות, הטיולים השנתיים, המתכונת בפרוייקט הקונדיטוריה ואנו לקראת שבוע סוער לא פחות בו ביה"ס יפתח ביום שלישי לקבל אורחים נכבדים מכל רחבי ירושלים ויזכה להראות את ההצלחה בהישגים לימודיים- אז היכונו!!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
16:04 (09/05/15) גילה טטר יצחק
השבוע קרו מספר דברים מעניינים ונחמדים:1. הכיתות של נאהד והינד התנדבו לטפל בגינה של אל בכרייה. 2. עבדנו על מחוון משוב שבוע השיא . 3. ביום רביעי חגגו הכיתות היהודיות את ל"ג בעומר ביחד עם לוליק וזיו. וביחד עם כל הצוות של המחנכות, הסייעות בנות השירות וליאון אב הבית. הפעילות הייתה מוצלחת מאוד וניתן לראות מההתרגשות של התמונות כמה נהנו התלמידים. 4. אני הגעתי ליום עיון מהמם על למידת חקר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
22:08 (30/04/15) גילה טטר יצחק
השבוע קיימנו בביה"ס את שבוע השיא. שבוע זה התפתח בביה"ס בעקבות יום השיא במתמטיקה, לפני מספר שנים. יום זה הלך וקיבל נפח בעקבות השבוע של חינוך גופני של המחוז, החיבור של השבוע לשבוע בריאות , ואז התפתח לשבוע בו כל יום אנו מסכמים בפעולת שיא את הלימודים אותם למדו התלמידים לאורך השנה.השנה שינינו את הפעילות כך שתכיל בעיקר סיכומו של תהליך בכל נושא, ובנינו מחוון בו נשתמש בסיכומו של השבוע.אז מה היה לנו??
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
21:10 (25/04/15) גילה טטר יצחק
השבוע נקיים את שבוע השיא של ביה"ס- שבוע בו התלמידים אמורים לחוות סיכום של פעילויות שלמדו לאורך השנה בתחומי- מתמטיקה, חינוך לבריאות, גאוגרפיה ומולדת, דת, מדעים, סדנאות העבודה, אינטרנט בטוח ועוד.אני מודה מראש לכל המורות והמורים שהכינו כל כך הרבה דברים. בהצלחה לכולם- ותהנו!!!!! זו הנאה של כולנו.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
10:24 (16/04/15) גילה טטר יצחק
שבוע יום העצמאות המתקיים בין יום הזכרון לשואה ולגבורה לבין יום הזיכרון לחללי ישראל וליום העצמאות, הנו שבוע מאתגר וחשוב לכל אדם ולכן אזרח במדינה שלנו. חשיבותו של שבוע זה הוא בהדגשה של כבוד האדם וחירותו, כבוד לאחר, כבוד לכאב של האחר, וההבנה שביחד ורק ביחד ורק באהבה וכבוד נוכל לשנות את העולם....
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מגיעים לשליש האחרון עם הרבה משימות על השולחן- אז מה הולך לקרות בשליש זה... והשבוע...

השבוע אנו חוזרים לעבודה לשליש האחרון של השנה. יש לנו הרבה משימות על השולחן ואנו נעשה את כולם בכוח ובהצלחה כי זה מה שאנו יודעים לעשות!!!אז קדימה בואו נצלול ונשחה את המשחה הזה בהצלחה.קדימה צוות יקר לשליש האחרון של שנת תשע"ה...
קרא עוד...
16:05 (11/04/15) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
קרא עוד...
חג הפסח חג האביב נפתח אצלינו ברוח סערה ויופי- הגינה שלנו פורחת, העצים פורחים והצוות והילדים גם הם פורחים.מסיבת פסח בניהולם של זיו ואלינור הייתה נהדרת כך גם היה ערב הצוות. השבוע גם נודע לנו כי לוליק זכה בפרס מנהל המחוז למורה לחנ"ג מצטיין וביה"ס כנראה זכה בתעודת הוקרה של מנהל המחוז להישגים לימודיים- כל הכבוד לצוות כי"ח
קרא עוד...
19:52 (21/03/15) גילה טטר יצחק
בשבוע שעבר כתב לי אביאל כמה מילים חמות על התחושות שלו בעקבות הטיול השנתי של התיכון והפירגון והתמיכה של הצוות- קראו אותם.והשבוע אנו לקראת וועדה חשובה שתקבע אם אנו רשאים לקבל תעודת הערכה על הישגים לימודייםאז...כנסו ותקראו...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
14:39 (14/03/15) גילה טטר יצחק
השבוע שעבר סיימנו את רוב ועדות ההשמה. התלמידים שזכו בתעודה ועבדו כל כך יפה בפורים קיבלו תעודות.והנה אנו מתחילים השבוע את ההשתלמות השנייה של מחשב לכל מורה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
19:46 (07/03/15) גילה טטר יצחק
השבוע שעברנו היה שבוע מיוחד. פורים נחגג פעמיים בביה"ס- גם ביום שלישי, וכל שכבת התיכון נסעו יחד לטיול שנתי למקורות, שמורת הר מירון, לחרמון, לתצפיות על הגדר הטובה, ועוד ועוד דברים מעניינים. הטיול היה נפלא, והנה כמה תמונות כדי להדגים עד כמה היה מיוחד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
20:40 (28/02/15) גילה טטר יצחק
בשבוע שעבר חוו הכיתה של דורית חוויה נהדרת כשיצאו לפעילות של אתגרים. בנוסף חגגנו את חג הפורים כשגם השבוע אנו ממשיכים לחגוג. וביום ראשון יוצאת השכבה של התיכון לשלושה ימי טיול לצפון. וכולנו יוצאים לחופשת פורים ביום רביעי- שבת- שיהיה שבוע נהדר.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
משנכנס אדר מרבים בשמחה וכנראה גם בשלג....

חודש אדר נכנס השנה עם הרבה שמחה וקור. אני מקווה שזה סימן לכך שהשנה לא תהיה שנת בצורת ויהיו הרבה מים וחיים בארץ. אז מה קורה השבוע המיוחד הזה??
קרא עוד...
10:05 (21/02/15) גילה טטר יצחק
תגובות: -1  צפיות: -1
20:27 (14/02/15) גילה טטר יצחק
השבוע שעבר הציגו התלמידים ביחד עם המורים של הסדנאות את הפעילות שלהם בסדנאות. בכל סדנה נבחרו תלמידים מצטיינים, ועוד... אני מצרפת לכם כאן את שתי המצגות המיוחדות אותן יצרה אביה בת השירות שלנו, על הסדנה שלה. השבוע יצאו התלמידים לחוות חוויה של ביקור במפעל . ומה קורה השבוע בביה"ס.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
21:14 (07/02/15) גילה טטר יצחק
בשבוע שעבר קיימנו יום שיא בנושא טו בשבט. המורות הכינו פעילויות מגוונות לתלמידים וניכר היה יום של חגיגה אמיתית עם פעילויות מעניינות ומגוונות. ומה קורה השבוע...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
10:21 (29/01/15) גילה טטר יצחק
מה קרה בשבוע שעבר ומה יקרה בשבוע של טו בשבט???
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מה קורה השבוע? וכיצד קיבלה שני כל כך הרבה מחמאות על הריקוד שלה.... כנסו ותקראו
קרא עוד...
09:39 (22/01/15) גילה טטר יצחק
בשבוע שעבר קיימה תרזה המחנכת מפגש תל"א מעניין עם ההורים של הכיתה והתלמידים . המטרה הייתה לשתף את ההורים הפעילות של התלמידים בקיוסק. המפגש הוציא מההורים אמירות מעניינות בקשר לתובנות שלהם לגבי ההצלחה של התלמידים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
07:41 (16/01/15) גילה טטר יצחק
מזל טוב ענק וכפול לנאהד שלנו שילדה אתמול את הילדים של ביה"ס- חחחחח אתמול בשעת הצהריים באו לעולם איברהים ואמילי- איברהים במשקל 2.5 ק"ג ואלמה במשקל 2.0 ק"ג.הרבה מזל טוב , מי יתן שתגדלו אותם בשמחה , בריאות ושיהיו ילדים טובים להוריהם.מזל טוב לנאהד וחאדר מכל צוות , התלמידים וההנהלה
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:47 (15/01/15) גילה טטר יצחק
השבוע אנו אמורים לארח שני ביקורים מעניינים.... צוות ניהול עסוק בדיון על הפרויקטים הבית ספריים... צוות הערכה עסוק בבנייה של כלי להערכת המורים המקצועיים ... ושני שלנו ממשיכה להופיע...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
16:04 (10/01/15) גילה טטר יצחק
השבוע שעבר כמעט ולא היינו בביה"ס. בימי רביעי, חמישי ושישי קיבלנו יומיים שבתון בבית ויום אחד הגיעו לביה"ס רק ארבעה תלמידים. אבל רוחנו לא נפלה. אנו חוזרים לעבודה ביום ראשון הקרוב לשבוע מלא וגדוש.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
15:48 (10/01/15) גילה טטר יצחק
החורף הגיע בגדול השבוע, מלווה בקור אדיר ושלג .צוות ביה"ס קיבל את מעט מאוד התלמידים שהגיעו לביה"ס ופינק אותם .חלק גדול של מסגרות החינוך המיוחד בירושלים נפתחו עם מעט מאוד תלמידים .המנהלות והמנהלים של החינוך המיוחד זכו לליווי נהדר של מנח"י בדמותה של נועה פחימה, המנהלת החדשה של החינוך המיוחד במנח"י- אז תודה בשם כולנו לנועה.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:17 (03/01/15) גילה טטר יצחק
לכ הצוות שבוע טוב.אנו מתחילים את השבוע ביום חופש של המגזר הערבי בעקבות חג הולדת הנביא מוחמד.התלמידים זכו להסברים מהצוות היקר, ביום שישי, ולא יגיעו לביה"ס ביום ראשון הקרוב.שאר השבוע נחזור לשבוע של עבודה ולימודים מוצלחים.השבוע שעבר נכנסנו לשנה אזרחית חדשה- שיהיו לכולנו ימים יפים ומוצלחים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
23:33 (27/12/14) גילה טטר יצחק
ברצוני להודות לכל מי שסייע בקייטנת חנוכה, שמעתי שהתלמידים מאוד נהנו ושהצוות היה מאוד פעיל ואני שמחה ומודה לכולכם על העבודה.להגיד חג שמח למהא ולנאהד- חג שהסתיים אבל בכל זאת חג מולד שמח.ולכולנו לקראת השנה האזרחית החדשה שנה אזרחית מוצלחת והמשך שנת עבודה מוצלחת לכולם
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
במהלך חופשת החנוכה קיימה השכבה הבוגרת יום לימודים המלווה את התלמידים העובדים במקומות מחוץ לביה"ס.חשיבותה של הסדנה הזו הייתה להדגיש אצל התלמידים את הדברים שעליהם לשים לב ולהצליח בהם בעבודה ולתת לעצמם משוב על ההצלחה הזו. סוג של למידת עמיתים.
קרא עוד...
פרסומת
18:52 (13/12/14) גילה טטר יצחק
השבוע נקיים ביום שני את מסיבת חג החנוכה עם הורי התלמידים. בנוסף יהיו לנו כמה ביקורים בית ספריים ועוד... על דברים מיוחדים הקורים בביה"ס.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
22:49 (06/12/14) גילה טטר יצחק
ביום שישי זכינו לארח בביה"ס את הבן של ברוך לכבוד בר המצווה של בנו רועי. הכיתה של אמל כיבדה אותו במתנה... והסיפור שהיה כך היה...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מסיבת ראש חודש כסליו במגזר היהודי וחגיגות הבישולים של תלמידי מכללת טעמים.... מ... לא להאמין!!!!
קרא עוד...
פרסומת
00:21 (30/11/14) גילה טטר יצחק
צביה, המדריכה ללקויי תקשורת העובדת עם רחלי המחנכת שלחה לי סרטון זה- אני מציעה שתסתכלו ותהנו...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
כולנו עברנו שבוע לא פשוט עם כל הבעיות שיש בירושלים. כפי שאמרתי המקום שלנו הוא ייחודי ומיוחד- כדי לשמור עליו ולשמור על התלמידים כולנו צריכים להיות פתוחים, להקשיב לכולם ולהיות רגישים. להעזר הצוות הטיפולי והייעוצי ולהיות ביחד.תודה לכל מי שנרתם ועובד יחד.
קרא עוד...
בשבוע שעבר, המשכנו את הפעלת הקיוסק וממה שאני שומעת התלמידים ממש מחכים לקנות בקיוסק- אז כל הכבוד להינד, תרזה ולכל המצטרפים. בנוסף עוד ועוד תלמידים משתלבים במקומות עבודה ואנו מאחלים לכולם הרבה הצלחה.ומה קורה השבוע?
קרא עוד...
השבוע אנו ממשיכים עם ישיבות התלא השונות. אנו עברנו שבוע חשוב בו התקיים ביקור של שלושת הרכזות של תחום החינוך המיוחד במזרח העיר, במערב, ובמגזר החרדי. איתם הגיעה גם אתי יהב, מנהלת ביה"ס תדהר ללקויי למידה. הביקור היה מאוד מוצלח.אז מה קורה עוד...
קרא עוד...
השבוע יתקיימו שתי ישיבות תל"א- ביום שני בבוקר הכיתה של מהא ערטול וביום שני בשעות השהייה הכיתה של חנין.בשעות השהייה נקיים את המשך ההשתלמות הבית ספרית למורים המקצועיים והפעם יצטרפו גם המחנכות והקלינאיות.ביום שלישי יתקיים ביקור של רכזות החינוך של מנח"י, ומנהלת תדהר.שיהיה בהצלחה ושבוע טוב לכולם.צירפתי בחדר המורים את הסילבוס ותכנון הקורס שאנו לומדים בימי שני- כנסו והסתכלו.שבוע טוב לכולםגילה
קרא עוד...
לכל הנכנסים והקוראים- שיהיה שבוע מעניין. אנו פותחים השבוע עם השתלמות המורים המקצועיים ושתי ישיבות תל"א- כנסו לחדר המורים וקראו מה הולך לקרות השבוע- שיהיה שבוע נהדר לכולכם.
קרא עוד...
סוף סוף הסתיימו החגים. אנו לקראת סיום ישיבות התלא, הכנות אחרונות לועדות ההשמה והמשך עבודה אינטנסיבית. מכולנו דרישות החלמה לחגית רפאלי, לריבה, לרחלי פוגל, לסנא- שמרו על הידיים והרגלים ובעיקר הבריאות לכולם.
קרא עוד...
ביום הכיפורים תשע"ה הלכה לעולמה, בטרם עת, המפקחת הד"ר ורד דרש זכרה לברכה.מותה המפתיע והכואב של הד"ר ורד דרש ז"ל, פגע בכולנו. מותה הנו אבדה עצומה לכל עולם החינוך המיוחד בכלל ולחינוך המיוחד במחוז ובירושלים בפרט. אני מצרפת לדברי אילו את דברי ההספד של הגב' אורלי שביט, תבדל לחיים ארוכים. דבריה של אורלי אשר נאמרו בזמן ההספד ליד קברה של ורד, מהווים סיכום ודברי הלל מיוחדים במינם לאישה מיוחדת במינה אשר תחסר כל כך לכולנו.אני גם מצרפת לכתבה זו את המיח"מ הירושלמי החדש, המוקדם לורד אשר קיבלנו השבוע מאורלי.המיח"מ הינו כלי עבודה מדהים אותו יצרה ורד ביחד עם פנינה פלג. הוא מהווה כלי עבודה המקשר בין חוקים, דרכי עבודה ומטרות של משרד החינוך בחינוך הכללי ובחינוך המיוחד כאחד. המיח"מ הינו אחד מהכלים והדברים המדהימים אותם זכינו כולנו לקבל מעבודתה רבת השנים של ורד בחינוך המיוחד. יהי זכרה ברוך!!!!
קרא עוד...
השבוע אנו ממשיכים את מעגלי השיח בבית הספר, ומארגנים פעילויות ותכנון שנתי, וצוללים לעבודה השנתית שלנו- הרבה כוח והצלחה!!!!
קרא עוד...
פתיחת שנת הלימודים תתמקד בבנייה של מעגלי שיח לכל התלמידים בכל הכיתות. לכל הצוות , ההורים והתלמידים שנה טובהאנו נפתח מחר את שנת הלימודים בעזרת מעגלי שיח משותפים לתלמידים ולצוות.במעגלים אילו אנו נלבן יחד את החודשיים האחרונים. נאפשר לתלמידים לספר לנו מה הם מרגישים, נחזיר אותם "הביתה" לבית הספר , לשיח המשותף והמיוחד שיש לנו בביה"ס. נאפשר להם לאמר לנו איפה הם, מה הם מרגישים, ונעזור להם להרגיש את המשותף והביחד שיש לנו בביה"ס.
קרא עוד...
אנו שומרים על הילדים שלנו!!!
קרא עוד...
אני רוצה להודות לכל הצוות שעובד בקייטנה ולאחל לכל התלמידים שסיימו את הבגרויות בהצלחה רבה. לאחל לכולנו ימים שקטים ומכובדים יותר מהימים שאנו עוברים בימים אילו- אנו כולנו זוכרים שאנו אנשי חינוך ושעתיד התלמידים שלנו נמצא בידינו. אשמח שתקראו את דבריו של מנהל מנח"י מר משה טור- פז קינלי ואת דברי חברות מביה"ס- שיהיה שבוע טוב וחודש שקט ומוצלח ורמדאן כרים וצום קל לחברותינו וחברינו הערבים.
קרא עוד...
לכל צוות ביה"ס- תודה על מסיבה נהדרת ומכבדת, אין כמוכם!!!!
קרא עוד...
חופש נעים וקייטנה מוצלחת לתלמידי, צוות והורי ביה"ס כיח
קרא עוד...
אין ספק שהשבוע הזה היה בסימן הבגרויות של ביה"ס..... ולכן כדאי לכם לשמוע!!!!!
קרא עוד...
בשלושת השבועות הקרובים עלינו לסיים- מסיבת סיום, שלוש בגרויות בקונדיטוריה, אחת בחקלאות , אחת ביזמות ואחת במדעי התזונה- שיהיה בהצלחה לכולם. עלינו לסיים תל"אות של סוף שנה ולהכנס יפה לקייטנה והמגזר הערבי לרמאדן.... אז
קרא עוד...
בשבוע האחרון סיימו הכיתה של הייא מתכונת ראשונה בהצלחה והמגזר היהודי יצא לפעילות של שבועות בחוות אייל. ובשבוע הבא מגיעה חופשת וחג השבועות...
קרא עוד...
היו לנו כמה דברים מרגשים ביותר השבוע... מיזם התיירות, טורניר הספורט, פעילות בבית צפפא, פעילות ל"ג בעומר ועוד היד נטוייה!!!!
קרא עוד...
השבוע יתקיים הטקס של מיזם התיירות עליו עבדה לאורך כל השנה דורית- אנו מאחלים לכיתה של דורית הרבה הצלחה.הקישור לסרט המיזם מופיע בכתבה זו.
קרא עוד...
השבוע מתקיים יום הזכרון לחללי צה"ל ויום העצמאות למדינת ישראל שנת ה- 66 להקמתה של המדינה. בית הספר שלנו מהווה אחד המקומות המיוחדים ביותר הן בירושלים והן בארץ לעבודה משותפת של כל גווני האוכלוסייה במדינה שלנו.
קרא עוד...
סיימנו את חופשת הפסח וקייטנת הפסח והנה אנו לקראת הישורת האחרונה של השנה....
קרא עוד...
לכל הצוות מאחלת לכולכם חג שמח, ליהודים חג שמח וכשר, ולמגזר הערבי חופשה נעימה. מאחלת לכולם קייטנה נהדרת. תודה רבה לנאהד על העבודה ועל התכנון. בהצלחה לצוות המדצים שלנו בפעילות של יום שני, בהצלחה בלימודי הבגרות לבוגרים, ושיהיה שבוע טוב וחופש נעים לכל החופשים.
קרא עוד...
השבוע עבדנו מאוד מאוד קשה על שבוע השיא והשיא היה בסנפלינג המופלא שעשו התלמידים שלנו בטיול השנתי.
קרא עוד...
שבוע נוסף מגיע אלינו ואנו לקראת טיול שנתי של השכבה המתבגרת וסיום שבוע השיא של ביה"ס
קרא עוד...
מחר פורים ואנו יוצאים לחופש של יומיים. לאחר מכן אנו צוללים לשבוע השיא של ביה"ס. והשבוע שעבר קרו כמה דברים יפים.....
קרא עוד...
סיימנו שבוע עם מסיבת צוות ואנו לקראת שבוע של יום מעשים טובים ומסיבת הפורים- קראו עוד....
קרא עוד...
לצוות ביה"ס שבוע טוב והתחלה מוצלחת.השבוע יסתיים עם מסיבת צוות חשובה שתתקיים בביה"ס באולם הספורט של ביה"ס.במסיבה נאכל אוכל חם וגם נשיר שירים בשפת הסימנים וקריוקי- בעברית ובערבית- שיהיה בהצלחה לכל מי שמתחרה.
קרא עוד...
חזרנו ביום חמישי מטיול שנתי נהדר של השכבה הבוגרת. היו איתנו שתי אמהות ושני אבות. אחת אמאהות- אמא של היבה, יו"ר ועד ההורים שלנו סיימה את הטיול עם המילים הבאות:....
קרא עוד...
לכל הצות שבוע טוב, סיימנו את השבוע שעבר עם פעילות של אינטרנט בטוח ומאוד התרשמנו מהידע של התלמידים בשכבה המתבגרת והבוגרת וגם......
קרא עוד...
דבר המנהלת
אינטרנט בטוח
על בית הספר عن المدرسة
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
חינוך ערכי- קהילתיتربية جماهيرية فعالة وذو قيمة
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
פעילויות בית ספריות فعاليات مدرسية
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
מידע מקצועי مواد مهنية
מרכז משאבים مخزون الوسائل
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה استكمالات حاسوب
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
הרשאות לתלמידים
מצב חירום
הודעות להורים
הענן החינוכי