יום ה', טז’ באדר א' תשע”ט
דף הבית الصفحة الرئيسية שכבה צעירה المرحلة الابتدائية שכבה מתבגרת المرحلة الاعدادية שכבה בוגרת المرحلة الثانوية חדר מורים غرفة المعلمين יצירת קשר للاتصال بنا
23:20 (16/01/16) גילה טטר יצחק
אז... השבוע שעבר היה שבוע נפלא.התחלנו אותו עם מסיבת בת מצווה נהדרת שעשתה דורית ליסכה.וסיימנו עם טיול שנתי נפלא, שגם אותו דורית ארגנה עם צוות התיכון ושהיה נהדר.אז הקשיבו ושמעו..
פרסומת
21:41 (30/04/15) גילה טטר יצחק
מדבריו של אדיר זריהן- מארגן הטורניר מטעם שמע:היום יום חמישי התקיים טורניר ספורט "שמע" של בתי הספר התיכוניים בחסות "תכשיטי צבאן "שהתקיים בספורטק ת"א לזכרו של זבולון גורני ז"ל – בפעם ה11. לאחר הטורניר הראשון שהתקיים השבוע של היסודיים שהיה מוצלח!בטורניר השני היום של תיכוניים שהגיעו 180 תלמידים חירשים וכבדי שמיעה מכל רחבי הארץ שהתקיים היום מתוך 3 טורנירים עתידיים. בטורניר שרתה רוח ספורטיבית בין כל קבוצות בתי הספר שהגיעו וכמו כן גם הקבוצה של "שמע", ובסיום הטורניר התקיימה חלוקת תעודות, גביעים ומדליות לזוכים.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
14:29 (14/03/15) גילה טטר יצחק
ביום שישי התקיים מרתון ירושלים. אנו זכינו לראות את התלמידים של בית הספר: מאור , יונתן ושני , הולכים וצועדים במצעד הקהילות. עמותת שלווה בה משולבים מאור ויונתן דאגה להצעיד אותם עם הרבה כבוד ושימחה.וכך נכתב על מאור: היום הגשים מאור חלום ורץ את מרתון ירושלים במרוץ הקהילות.מאור לא גר בירושלים אבל בכדי שיוכל להגשים את החלום באו הוריו יחד איתו להיות שבת בירושלים. מאור גם מתקשה ללכת, אבל יחד עם שלוה רץ מאור למרות כל הקשיים והמגבלות. כי על הגשמת חלומות אנחנו לא מוותרים.שלוה, חושבים יכולות רואים אפשרויות.אנו גאים להיות מחוברים לשלוה ולתלמידים שלנו כל הכבוד!!!!שני צעדה יחד עם קו לחיים- כל הכבוד לשני.היום הודיעו לנו כי לוליק זכה כמורה מצטיין לחנ"ג במחוז ירושליים עם כוונה לשלחו גם כמורה מצטיין ארצי.- כבוד גדול ללוליק ולביה"ס- ובהצלחה בעתיד.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
פרסומת
19:37 (25/10/14) גילה טטר יצחק
השבוע פתחו הינד ותרזה באופן רישמי את הקיוסק.ביום שישי האחרון, התגודדו התלמידים אחרי שהזמינו את הסנדוויצים שלהם.זה באמת היה טעים ומרשים.חשוב מאוד שתלמידים שרוצים יהיה להם כסף לקנות- כי היו תלמידים בלי כסף והיה להם קשה - צריך לעודד הורים לשלוח עם התלמידים לפחות ליום אחד סכום כסף כדי שיוכלו לקנות.אז תודה ושיהיה בתאבון!!!!
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
.
23:12 (21/06/14) גילה טטר יצחק
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מתחילים להתכונן למסיבת סוף שנת הלימודים תשע"ד البداية في تحضيرات الحفلة لنهاية العام الدراسي 2014
אחד ימי השיא היה בנושא במדעים וגאוגרפיה הרכזות נאהד ומהא היו אחראיות על היום הזה احد ايام الذروة كان بموضوع العلوم والجغرافيا تحت اشراف المركزات ناهد ومها
קרא עוד...
היום היה היום הראשון בבית ספרנו של שבוע אורח חיים בריא
קרא עוד...
דבר המנהלת
אינטרנט בטוח
על בית הספר عن المدرسة
בית ספר ירוק مدرسة خضراء
אורח חיים בריא منهج حياة صحي
חינוך ערכי- קהילתיتربية جماهيرية فعالة وذو قيمة
תוכניות לימודים البرامج التعليمية
פעילויות בית ספריות فعاليات مدرسية
חגים ומועדים أعياد ومناسبات
מידע מקצועי مواد مهنية
מרכז משאבים مخزون الوسائل
השתלמויות בית ספרית מחשב לכל מורה استكمالات حاسوب
קישורים חשובים روابط مهمة
תמונות מביה"ס صور مدرسية
משחקים العاب
הרשאות לתלמידים
מצב חירום
הודעות להורים
הענן החינוכי